1

درباره ما

مجموعه­ ی بازرگانی پارس جهت توسعه ­ی اُمور تجاری و بازاریابی و بهبود فضای کسب و کار در آبان ماه سال ۱۳۹۱ در شهرستان ساوه تأسیس شد.

بازرگانی پارس با جمع ­آوری اطلاعات و به خدمت  گرفتن مهارت­ های کارآمد و به روز در عرصه ­ی تجاری-صنعتی، توانایی بالقوه­ای را جهت رشد در زمینه ­های توسعه­ ی کسب و کار و پشتیبانی صنعتی دارا می ­باشد.

شما می ­توانید با همراهی بازرگانی پارس به رشد و توسعه­ ی سرمایه و کسب و کار خود سرعت ببخشید.

از توانایی­های بسیار ارزشمند ما می­توان به برنامه ­ریزی، جمع ­آوری اطلاعات تجاری-صنعتی و تیم ­سازی مدون و استراتژیک اشاره نمود که همراهی این قابلیت می­ تواند ارزش افزوده­ ی بسیار بالایی را در سیستم ­های کاری ایجاد نماید.

435804182_1302

مدیر مجموعه­ ی بازرگانی پارس جناب آقای مهندس حسین خادمی می ­باشند؛ ایشان دارای تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته­ ی شیمی آلی هستند؛ با توجه به علاقه­ ی زیاد ایشان به مسائل بازرگانی در سال ۱۳۹۱ اقدام به تأسیس تجارتخانه­ ی حسین خادمی (بازرگانی پارس) می ­نمایند. مهندس خادمی توانسته اند در طول سال های گذشته با توجه به توانایی های تحقیقاتی-آموزشی و روحیه و شخصیتی توسعه گرا، تجربیات و موفقیت های شایسته و چشم گیری را در زمینه های مختلف کاری از جمله علمی، تجاری، ورزشی، نظامی و …. بدست آورند.